İzmir Tekstil Makina Servisi

Tekstil Makina Servisi


İzmir Tekstil Makinası Teknik servisi olarak, konfeksiyon ve tekstil makinaları tamir, bakım ve servisini konusunda eğitimli uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm konfeksiyon makinalerinizin arızası veya bakım gerektiren durumlarda bize 0232 252 27 37 veya 0532 171 51 41 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bize whatsapp üzerinden arızanızla ilgili görüntülerde gönderebilirsiniz.


Konfeksiyon makinası bakım ve arıza uzmanınız Genmak.

Konfeksiyon Makinası Teknik Servisi


Tekstil ve konfeksiyon makinalarında yaşadığınız sorunlar için bize ulaşabilir ve arızanız ile ilgili uzman ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Gerekli incelemeleri yapan konusunda eğitimli personelimiz öncelikle soruna neden olan arızanın kaynağını bulur. Böylelikle gereksiz parça değişimi veya farklı işlemler yapılmasına gerek kalmadan doğru yol haritası belirlenir. Ancak parça değişimine ihtiyaç duyulması halinde sizlere gerekli bilgiler aktarılarak öncelikle onayınız alınır. Sizin onayınız olmadan makinanıza bu ve benzeri hiçbir işlem yapılmamaktadır. Gerekli onaylar ve eğer gerek varsa parça tedariki sağlandıktan sonra tamir işlemi tamamlanarak üretim hattınızın tekrar faaliyete geçmesi sağlanır. Firmamız gerekli profesyonel eğitimlerini alan ekibi ile teknik servisi alanında sizlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Ayrıca Tekstil ve konfeksiyon sektöründeki makinalerinizin arızalanmasını beklemeden gerekli bakım periyotları ile üretim bandınızın sekteye uğramasını önlüyoruz. Böylelikle gerekli bakımlar ile makinalarınızda ortaya çıkabilecek büyük ve maliyetli arızaların önüne geçiyoruz. Bazen ihmal edilen küçük arızalar zamanla diğer sistemlerinizde etkileyerek çok büyük arızalara sebep olabilir. Makinalarınızda yaşadığınız sorunları zamanında müdahale etmemiz bizim için çok önemlidir. Böylelikle iş gücü kaybı, zaman ve maddiyattan tasarruf etmiş olursunuz. Uygun fiyat ve onarım garantimizle bize danışmanızı tavsiye ediyoruz. Cihazınız her ne seviyede arızalı olursa olsun lütfen makinanıza eğitimini almamış yetkisiz kişilerin müdahale etmesine müsaade etmeyiniz. Böyle bir durumda basit bir sensor arızası bile çok büyük maliyetli bir soruna dönüşebilmektedir.İzmir makina servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Uzun yıllardır Tekstil makina tamiri ve Konfesktiyon makina servisi sektöründe gösterdiğimiz faaliyetler, bilgi birikimi ve iş tecrübesi ile firmamızı tercih etmeniz her anlamda sizlere katkı sağlayacaktır. Gerekli modern ekipman ve donanımlı teçhizatlı ekibimiz ile makina teknik servisi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı çözüm ile müşterilerimin takdirini kazanmıştır. Yerinde çözüm ve anında müdahale ile ege bölgesi İzmir ve çevre illerinin her noktasına ulaşan servis ekibimiz ile elektronik ve mekanik tüm arızalarınız için sizlere tüm tekstil ve konfeksiyon makinalarınızda çözüm sunuyoruz. Temsilcisi olduğumuz veya tekstil sektöründeki makinalarınız için teknik servis desteğini aşağıda belirttiğimiz iletişim kanallarımız ile mesai saatleri içerisinde veya acil çağrı numaralarımız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.